KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14954187
nr 1495 4187
signerad Th Lindh, fiskeläge. Olja på duk, 38x54 cm, yttermått inklusive ram: 48x64 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 10 oktober 2022
kl 20:00:43
100 kr
150 kr
500 kr